APIE MUS

PÙPLA – lietuviškas prekinis ženklas, pradėtas kurti 2020 metais.

NUO ĮKŪRĖJOS
Džiaugiamės, mokomės, suklumpame, atsistojame, pasimokome, mylime, gyvename, bandome. Kiekvienas drabužis atsiranda iš nuoširdaus noro, kad jis būtų. Kad jo reikėtų. Kad pamačius nebeitų be jo gyventi.
Su meile, PÙPLA
sekite mus
apie mus
PÙPLA – lietuviškas prekinis ženklas, pradėtas kurti 2020 metais. Gimęs iš nuoširdaus noro išmokti siūti, o išmokus tai daryti – pasidalinti savo kūryba.

 Džiaugiamės, mokomės, suklumpame, atsistojame, pasimokome, mylime, gyvename, bandome. Kiekvienas drabužis atsiranda iš nuoširdaus noro, kad jis būtų. Kad jo reikėtų. Kad pamačius nebeitų be jo gyventi. O sudėjus į vieną vietą norus ir galimybes – atsiranda drabužiai, kurie jūsų gyvenimui suteikia tyro oro gurkšnį ir galimybę atrodyti taip, kaip svajojate.

Studija įsikūrusi pačiame Tauragės senamiestyje, o joje vyksta visas kūrybinis procesas – nuo drabužio sukūrimo iki paleidimo į jūsų namus. Kokybė mūsų darbe turi atskirą vietą ir greičiausiai vieną iš svarbiausių. Labai didelį dėmesį skiriame medžiagoms. Kiekvieną naują medžiagą testuojame – nešiojame, skalbiame ir kai matome, jog po viso to vaizdas tenkina, prasideda drabužio gimimas. Nedirbame pagal jokias taisykles, nekuriame kolekcijų, nesame nuo nieko priklausomi. Kartais atrodo, jog viskas darosi „nuo antro galo“ nei turėtų būti, bet kas pasakė, kad negali būti kitaip? PÙPLA kūrybą pasirinkusios moterys mato galutinį rezultatą, o mūsų tikslas yra jį padaryti kuo geresniu.

Pirkinių krepšelis