Pirkimo taisyklės

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra dokumentas tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui nustatantis bendras teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybę.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka tiek su Pirkimo Taisyklėmis, tiek su taikoma Privatumo politika. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, pateikęs asmens duomenis, susipažinęs su Taisyklėmis ir Privatumo politika, paspaudžia mygtuką „Apmokėti“.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į pasikeitusias pardavimo aplinkybes bei teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Elektroninė parduotuvė www.pupla.lt yra valdoma Lauros Vorochės – MB Pupla (įm. k.: 306537088, PVM mok. k.: LT100016832615).

Paslaugų teikimo sąlygos ir tvarka apibrėžia www.pupla.lt elektroninės parduotuvės teikiamas paslaugas.

Prekės – visi produktai, kuriuos siūlo PÙPLA, elektroninėje parduotuvėje www.pupla.lt.

Toliau pateiktos sąlygos skirtos visiems elektroninės parduotuvė klientams, kurios apibrėžia vartotojų registracijos ir naudojimosi savo paskyra, prekių el. rezervavimo, užsakymų pateikimo ir prekių pardavimo kontraktavimą. Visi klientai turi laisvą prieigą prie paslaugų teikimo sąlygų ir tvarkos elektroninėje parduotuvėje ir yra patys atsakingi už jų perskaitymą prieš naudojantis paslaugomis.

Prekės esančios www.pupla.lt yra detaliai aprašytos. Klientui yra pateikiama informacija apimanti prekių ypatumus, kainas, medžiagų sudėtį ir t.t. bei suteikiama galimybė pasirinkti dydį. Tinkamam prekės dydžio pasirinkimui klientas gali vadovautis prekės apraše pateikta informacija ir gali konsultuotis su pardavėju el. paštu info@pupla.lt, telefonu +370 643 45 467 arba Facebook ar Instagram platformose.

Siūlomų prekių nuotraukos ir pristatymai yra pavyzdiniai ir skirti pavaizduoti atitinkamą prekių modelį. Medžiagų sudėtys yra pateikiamos PÙPLA partnerių, kurie gamina arba tiekia medžiagas prekių gamybai.

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Pateikus užsakymą ir jo neapmokėjus per 30 minučių, užsakymas bus atšauktas ir prekės grąžintos į prekybą. Išskyrus tuos atvejus, kaip apmokėjimas pasirenkamas „ Mokėjimas grynaisiais atsiėmimo metu PÙPLA studijoje“.

Elektroninė sąskaita faktūra išsiunčiama el. paštu kai užsakymas yra įvykdytas.

Pirkinių krepšelis